George Chambers, hans krets

George Chambers, hans krets
George Chambers, hans krets
George Chambers, hans krets
George Chambers, hans krets

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGE CHAMBERS, hans krets (England 1800-tal): "The Storm", olja på pannå, 18,5x31 cm

Färgbortfall, krackeleringar

639195

2019-04-30