Sekretär mahogny England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, England, Reprodux, fanerad i mahogny, låd- och fackinredning, etikettmärkt, höjd 100, 72x50 cm, nyckel finns
Slitage och fanérbortfall, ett draghantag löst
639199
2019-04-30