Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VÄVD TAPET, 1900-talets andra hälft, jaktmotiv, ca 125x155 cm, ull och bomull, märkt maximiliam B 130/160, 66016
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, fäst på list
639211
2019-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner