Vävd tapet

Vävd tapet
Vävd tapet
Vävd tapet
Vävd tapet
Vävd tapet
Vävd tapet

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VÄVD TAPET, 1900-talets andra hälft, jaktmotiv, ca 125x155 cm, ull och bomull, märkt maximiliam B 130/160, 66016

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, fäst på list

639211

2019-05-12