Staffan Hallström
Closed
2019-05-01
639216
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976):(12), Kompositioner, delvis stämpelsignerade, provtryck, svart-vit grafik, varierande mått
Oramade, skador, fläckar