Staffan Hallström
Valmis
2019-05-01
639223
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): (13), Kompositioner, delvis stämpelsignerade, provtryck, enstaka signerade/stämpelsignerade, litografier, varierande mått
Oramade, skador, fläckar