Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 2 st. järnsmide, allmoge. Skåne/Halland, 17/1800-tal, höjd ca 26-31 cm, från privat samling
Ytrost, åldersslitage
639227
2019-05-03
Gör en kostnadsfri värdering här