Stolar
Closed
2019-05-12
639230
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STOLAR, 3 st., 18/1900-tal, sits i grönt sammet, sitthöjd ca 47 cm
smärre slitage