Josef Frank sängbord Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF FRANK, sängbord, modellnummer 914, Firma Svenskt Tenn, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 55 cm, 65x40 cm

Slitage, faneravslag på hyllplanets undersida

639246

2019-05-12