Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, sängbord, modellnummer 914, Firma Svenskt Tenn, mahognyfanér, beslag i mässing, höjd ca 55 cm, 65x40 cm
Slitage, faneravslag på hyllplanets undersida
639246
2019-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här