Golvur Stjärnsund
Vollendet
2019-05-01
639257
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
GOLVUR, daterad 1812, Stjärnsund, kurbitsmåleri, höjd ca 230, lod (2, pendel samt nyckel medföljer
Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage