Golvur Stjärnsund
Closed
2019-05-01
639257
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GOLVUR, daterad 1812, Stjärnsund, kurbitsmåleri, höjd ca 230, lod (2, pendel samt nyckel medföljer
Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage