Golvur Stjärnsund

Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund
Golvur Stjärnsund

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, daterad 1812, Stjärnsund, kurbitsmåleri, höjd ca 230, lod (2, pendel samt nyckel medföljer

Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage

639257

2019-05-01