Tillbaka till katalog

Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Estimate

3 000 SEK

Description

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, 3-armad stomme i mässing, kupor i kristallglas, höjd ca 50 cm, diameter ca 42 cm

Condition

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

639269

Date:

2019-05-01