Klubbat för:
2 000 SEK
Estimate
3 000 SEK
Description
TAKARMATUR, 1900-talets mitt, 3-armad stomme i mässing, kupor i kristallglas, höjd ca 50 cm, diameter ca 42 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
639269
Date:
2019-05-01
Our archive
Past auctions