Jules Schyl teckning
Closed
2019-05-01
639303
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
JULES SCHYL (1893-1977): Porträttskiss av kvinna, signerad och daterad Schyl 50, kol och blyerts på papper, ca 49,5x34 cm