Jules Schyl teckning

Jules Schyl teckning
Jules Schyl teckning
Jules Schyl teckning
Jules Schyl teckning
Jules Schyl teckning
Jules Schyl teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JULES SCHYL (1893-1977): Porträttskiss av kvinna, signerad och daterad Schyl 50, kol och blyerts på papper, ca 49,5x34 cm

639303

2019-05-01