Litografi efter Fernand Léger
Closed
2019-05-01
639304
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: Komposition med kvinnoansikte i profil, i trycket monogramsignerad och daterad FL 30, litografi, ur "Verve", vol II, nr 5-6, 1939, dagermått ca 33,5x24 cm