Litografi efter Fernand Léger
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FERNAND LÉGER (1881-1955), efter: Komposition med kvinnoansikte i profil, i trycket monogramsignerad och daterad FL 30, litografi, ur "Verve", vol II, nr 5-6, 1939, dagermått ca 33,5x24 cm
639304
2019-05-01