Färglitografi efter Marino Marini
Vollendet
2019-05-01
639306
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
MARINO MARINI (1901-1980), efter: Komposition, daterad och signerad i plåten 1962 Marino i plåten, numrerad 785/800, färglitografi, dagermått ca 40x30 cm