Färglitografi efter Georges Braque
Valmis
2019-05-01
639308
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (Frankrike, 1882-1963), efter: Komposition med fågel, signerad i plåten, färglitografi, dagermått ca 33,5x51,5 cm