Pier Toffoletti oljemålning

Pier Toffoletti oljemålning
Pier Toffoletti oljemålning
Pier Toffoletti oljemålning
Pier Toffoletti oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIER TOFFOLETTI (Italien, född 1957): "Body splash 26-516", signerad Pier, a tergo fullsignerad och betitlad, olja på duk, ca 100x80 cm

639330

2019-05-02