Paul Kaminski oljemålning
Valmis
2019-05-03
639333
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, signerad och daterad Paul Kaminski 11, olja på duk, ca 90x100 cm