Paul Kaminski oljemålning

Paul Kaminski oljemålning
Paul Kaminski oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, signerad och daterad Paul Kaminski 10, olja på duk, ca 90x100 cm

639334

2019-05-03