Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1960-tal, fanérat i teak, höjd ca 72, 83x83, 2 iläggsskivor á 41 och 2 klaffar á 41,5 cm
Bruksslitage, skada på ett stag
639388
2019-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här