Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, fanérat i teak, höjd ca 72, 83x83, 2 iläggsskivor á 41 och 2 klaffar á 41,5 cm

Bruksslitage, skada på ett stag

639388

2019-05-01