Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, sparrisfat med underfat, majolika, omkring år 1900, dekor i form av sparris, glaserat i gult, grönt och brunt, längd ca 23-34 cm
Krackelering, spricka, smärre nagg
639392
2019-05-03