Kota bytrumma

Kota bytrumma
Kota bytrumma
Kota bytrumma
Kota bytrumma
Kota bytrumma
Kota bytrumma
Kota bytrumma
Kota bytrumma

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

BYTRUMMA, Kota, Kongo, karvsnittsdekor, höjd ca 133 cm

Proveniens: Inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Slitage

639393

2019-05-02