Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
ALF WALLANDER, vas, porslin, Rörstrand, 1900-talets början, jugend, med tre genombrutna hänklar, glaserad i gulorgange, märkt Rörstrand, höjd ca 20 cm
Krackelering, slitage
639395
2019-05-03