Birger Kaipiainen fat

Birger Kaipiainen fat
Birger Kaipiainen fat
Birger Kaipiainen fat
Birger Kaipiainen fat
Birger Kaipiainen fat
Birger Kaipiainen fat

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

BIRGER KAIPIAINEN, fat med fyrklöver, signerad Kaipiainen, diameter 14,8 cm.

Små nagg på undre kanten

639418

2019-05-05