Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
BIRGER KAIPIAINEN, fat med fyrklöver, signerad Kaipiainen, diameter 14,8 cm.
Små nagg på undre kanten
639418
2019-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här