Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HÖRNSKÅP, senempire, 1800-talets första hälft, 2 dlr, fanérad i mahogny med intarsiadekor, invändigt med hyllor, höjd 222, 74x108 cm
PROVENIENS: Naesbyholm, Sjaelland
Slitage
639426
2019-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här