Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): Par med barnvagn, signerad L Jirlow, 199/310, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 37,5x45,5 cm
639452
2019-05-04
Gör en kostnadsfri värdering här