L Jirlow litografi

L Jirlow litografi
L Jirlow litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Par med barnvagn, signerad L Jirlow, 199/310, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 37,5x45,5 cm

639452

2019-05-04