Ulrica Hydman Vallien tallrikar och glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN, "Mine", 7 dlr, bestående av: 4 dricksglas, 1 vas, 2 skålar

Bruksslitage, den grönfärgade skålen med repor på insida

639461

2019-05-02