Satsbord England

Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SATSBORD, 2 dlr, 1900-talets första hälft, England, stomme fanérad i mahogny, höjd ca 57 cm, ca 44x32 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre fanersprickor förekommer

639467

Päivämäärä:

2019-05-02