Satsbord England
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SATSBORD, 2 dlr, 1900-talets första hälft, England, stomme fanérad i mahogny, höjd ca 57 cm, ca 44x32 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre fanersprickor förekommer
639467
Päivämäärä:
2019-05-02