Karmstolar NK

Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK
Karmstolar NK

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1900-talets början, rokokostil, Nordiska Kompaniet, stomme i betsad mahogny, skuren dekor, armlän, plymåer och rygg klädda i grön silkesbrokad, pärlspikad dekor, brickmärkta, sitthöjd ca 45 cm

Åldersrelaterat slitage

639468

2019-05-02