Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, i form av hund, porslin, 1960/70-tal, Italien, undertill märkt Z:7 Made in Italy, höjd 32 cm,
Ytkrackelyr
639469
2019-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här