Soffa, 3-sits, 1960-tal

Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal
Soffa, 3-sits, 1960-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRIEDRICH WILHELM MÖLLER, "Conseta" soffa, 3-sits, Cor, 1964, sitthöjd ca 45, 244x86 cm

Fläckar på tyg, bruksslitage

639491

2019-05-02