Gütermanns sysilke
Closed
2019-05-01
639510
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
GÜTERMANNS SYSILKE, 1940/50-tal, butiksdisplay, trä, metall och glas, höjd ca 22, 49x35 cm
En glasskiva med bortfall/nagg