Klubbat för:
650 SEK
2 000 SEK
VÄGGLAMPA, jugendstil, 1900-talets mitt, armen i patinerad brons, kupa i överfångsglas, höjd ca 30, vidd 40 cm
Funktionn garanteras ej, slitage
639512
2019-05-02