Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, jugendstil, 1900-talets mitt, armen i patinerad brons, kupa i överfångsglas, höjd ca 30, vidd 40 cm

Funktionn garanteras ej, slitage

639512

2019-05-02