Gunnar Wennerberg

Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GUNNAR WENNERBERG, "Wennerberg", servis, 26 dlr, Gustafsberg, bestående av: 2 mattallrikar, 3 förrättstallrikar, 2 terriner med lock varav en med fat, kanna, 1 runt fat, 4 uppläggningsfat, 3 assietter, 10 kaffekoppar med fat, gräddkanna

Kuntoraportti

Slitage, en terin missfärdag, krackelering, delvis med guldkant, slitage

639519

Päivämäärä:

2019-05-01