Gunnar Wennerberg

Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg
Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WENNERBERG, "Wennerberg", servisdelar 20 dlr, Gustafsberg, bestående av: 8 mattallrikar, 5 förrättstallrikar, 6 assietter, 1 terriner med lock och fat

Lock med spricka, krackelering, slitage

639520

2019-05-01