Gunnar Wennerberg
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR WENNERBERG, "Wennerberg", servisdelar 20 dlr, Gustafsberg, bestående av: 8 mattallrikar, 5 förrättstallrikar, 6 assietter, 1 terriner med lock och fat
Lock med spricka, krackelering, slitage
639520
2019-05-01