Harbo trädgårdsbänk

Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk
Harbo trädgårdsbänk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-talets sista kvartal, Harbo, stomme i patinerad metall, genombruten dekor, brickmärkt, sitthöjd ca 43 cm, bredd ca 125 cm

Bruksslitage

639523

2019-05-02