Sture Johannesson

Sture Johannesson
Sture Johannesson
Sture Johannesson
Sture Johannesson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STURE JOHANNESSON (1935-2018) / CHARLOTTE JOHANNESSON (född 1943): "Boy George", signerad Charlotte/Sture J 1984, numrerad EA XX/XX, färgserigrafi, ca 100x70 cm

639529

2019-05-03