Stephen Buckley färgetsning
Vollendet
2019-05-03
639531
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STEPHEN BUCKLEY (England, född 1944): Komposition, signerad och daterad Stephen Buckley 1999, numrerad 32/50, färgetsning, ca 70x50 cm