Spegel funkis
2019-05-02
639535
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 3-delad, 1900-talets mitt, funkis, höjd ca 93, 21+21+35 cm
Slitage, fläckar, repor, ursprungligen troligen för toilettebord