Skrivskåp K. A. Roos gustaviansk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIVSKÅP, K. A. Roos Möbler & Inredning AB, Helsingborg, 1900-talets slut, gustaviansk stil, bemålat i rostrött, överstycke med vitrin, hyllinredning och skedhylla, understycke med tre lådor och fällbar front med skrivinredning, beslag i mässing, höjd ca 209, 103x53 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre slitage, fällklaffen med nötning

639551

2019-05-03