Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets första hälft, delvis förgylld ram, delvis fanerad i ek, med dekor av pastellage, ca 99x71 cm

Ställvis defekter i glaset

639558

2019-05-02