Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft, delvis förgylld ram, delvis fanerad i ek, med dekor av pastellage, ca 99x71 cm
Ställvis defekter i glaset
639558
2019-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här