H Österberg oljemålningar

H Österberg oljemålningar
H Österberg oljemålningar
H Österberg oljemålningar
H Österberg oljemålningar
H Österberg oljemålningar
H Österberg oljemålningar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

H. ÖSTERBERG (1900-tal): (2) Kustbild samt landskap med hus, signerade H. Österberg, olja på duk, vardera ca 22x28 cm

639559

2019-05-04