H Österberg oljemålningar
Closed
2019-05-04
639559
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
H. ÖSTERBERG (1900-tal): (2) Kustbild samt landskap med hus, signerade H. Österberg, olja på duk, vardera ca 22x28 cm