Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
BROR GÖSTA FOHLIN (1921-2004) torgscen, signerad samt daterad 1958, olja på papper, 12x19 cm
639592
2019-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här