B-G Fohlin oljemålning

B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning
B-G Fohlin oljemålning

Klubbat för:

35 EUR

Utropspris

150 EUR

BROR GÖSTA FOHLIN (1921-2004) torgscen, signerad samt daterad 1958, olja på papper, 12x19 cm

639592

2019-05-01