Klaffbord

Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord
Klaffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan stil, 1900-talets början, fanerat i pyramidmahogny, 2 lådor i sargen, fotavslut i form av tassar, höjd 70, 104x63, totallängd 147,5 cm, nyckel finns

Ytskador, slitage

639596

2019-05-01