Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
KG NILSON (född 1942): "En vanlig dag", signerad och daterad KG Nilson 2017, numrerad 1/30, giclée, bildmått ca 39x43 cm
PROVENIENS: Ur konstnärens samling
639603
2019-05-28