KG Nilson giclée Tema KG Nilson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KG NILSON (född 1942): "Sjöstrid", signerad och daterad KG Nilson 2016, numrerad 1/10, giclée, diameter ca 37 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639604

2019-05-28