KG Nilson giclée Tema KG Nilson

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

KG NILSON (född 1942): "Bästekille By", signerad och daterad KG Nilson 2014, numrerad 2/25, giclée, bildmått ca 42x49 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639607

2019-05-28