Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
KG NILSON (född 1942): "Bästekille By", signerad och daterad KG Nilson 2014, numrerad 2/25, giclée, bildmått ca 42x49 cm
PROVENIENS: Ur konstnärens samling
639607
2019-05-28