Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KG NILSON (född 1942): "Palatset", signerad och daterad KG Nilson 2012, numrerad 2/50, etsning, bildmått ca 27x35,5 cm
PROVENIENS: Ur konstnärens samling
Något vågigt papper
639614
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här