KG Nilson etsning Tema KG Nilson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KG NILSON (född 1942): "Palatset", signerad och daterad KG Nilson 2012, numrerad 2/50, etsning, bildmått ca 27x35,5 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

Något vågigt papper

639614

2019-05-28