KG Nilson giclée Tema KG Nilson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KG NILSON (född 1942): "Våren", signerad och daterad KG Nilson 2018, numrerad 2/100, giclée, bildmått ca 31,5x39,5 cm

PROVENIENS: Ur konstnärens samling

639617

2019-05-28